Doprava a montáž

MONTÁŽ NÁBYTKU

Protože většina nábytku je dnes dodávaná v demontu, potom mezi doplňkové služby patří pro naše zákazníky MONTÁŽ. Tato služba je určena pro zákazníky, kteří si nevědí rady s montáží, nebo kteří chtějí mít dodaný nábytek tzv. na klíč. Náš tým montážních techniků k Vám zboží doveze, vynese a sestaví nábytek na místě a doladí související komponenty. Když mají nábytek sestavený, tak odvezou obalový materiál, aby zákazník mohl nábytek začít používat. V případě zájmu o tuto nabízenou službu, napište požadavek na montáž do poznámky při zadávání objednávky. My Vám obratem zašleme cenovou kalkulace montáže u Vás doma.

DOPRAVA ZBOŽÍ

Vámi objednané zboží si můžete ZDARMA osobně vyzvednout na naší provozovně : Nábytek Měšice, Chýnovská 574, 39156 Měšice u Tábora.

V případě zájmu Vám můžeme dovézt objednané zboží. Dopravu zboží ze skladu na Vámi uvedenou adresu zajišťujeme vlastním vozem nebo pomocí přepravních společností dle charakteru a množství objednaného zboží.

Cena dopravy je uvedena včetně daně z přidané hodnoty. Výnos zboží NENÍ součástí dopravy. Cena dopravy zboží je závislá na celkové výši objednávky.

Při objednávce převyšující částku Kč 15.000,- je doprava ZDARMA.

- osobní odběr ZDARMA

- doprava lamelový rošt a matrace Kč 200,-

- hodnota zboží do Kč 1.000,- cena za dopravu Kč 200,-

- hodnota zboží do Kč 5.000,- cena za dopravu Kč 400,-

- hodnota zboží do Kč 10.000,- cena za dopravu Kč 500,-

- hodnota zboží do Kč 15.000,- cena za dopravu Kč 700,-

- hodnota zboží od Kč 15.000,- je doprava ZDARMA

- dovoz v TÁBOŘE, SEZIMOVĚ ÚSTÍ I, II a PLANÉ NAD LUŽNICÍ Kč 200,- pro všechny objednávky

O termínu doručení Vámi objednaného zboží Vás budeme telefonicky informovat minimálně 1 den dopředu. Řidič Vás bude kontaktovat přibližně 1 hodinu před doručením zboží.

PLATBA ZBOŽÍ

- hotově při osobním odběru na prodejně ZDARMA

- na dobírku při převzetí zboží poplatek Kč 60,-

- bankovním převodem do 5 dnů od podpisu kupní smlouvy na účet vedený o ČSOB Tábor: 205985296/0300

- při objednávce s úpravou, atypické rozměry je požadovaná záloha ve výši 50% na základě zálohové faktury, tato záloha musí být uhrazena do 5 dnů na účet u ČSOB Tábor: 205985296/0300