MAGNISTRETCH

 MAGNISTRECH PROTAHUJE A UVOLŇUJE PÁTEŘ BĚHEM SPÁNKU

Matrace z kolekce Magnistrech využívají tlaku lidského těla na matraci a při zatížení se dvě zóny matrace roztahují opačným směrem. Tím v průběhu spánku jemně natahují páteř a umožňájí regeneraci jednotlivých meziobratelních plotének a zádového svalstva, uvolňuje skříplé nervy, zpomalují proces sesedání páteře a zlepšují krevní oběh. Spánek na této matraci má podobný účinek jako 30 minut intenzivního strečinku.

 

„Nově vyvinutá konstrukce matrace představuje funkce, které jsou prospěšné pro biomechanickou obnovu páteře během spánku, což vede k lepší a rychlejší obnově meziobratlových plotének a relaxaci zádového svalstva.“

Antonio Herrera Rodríguez, Emeritní profesor traumatologie a ortopedie. Koordinátor multidisciplinárního výzkumu na Musculoskeletal Biomedical Research Center of Aragon. Výzkumný pracovník institutu I3A, Zaragoza University.

Tento unikátní systém rehabilitace a aktivní regenerace páteře je exkluzivním patentem společnosti Magniflex a byl vyvinut ve spolupráci s Univerzitou v Zaragoze.

 

Mimořádné vlastnosti matrace Magnistretch potvrdila i Americká asociace chiropraktiků.

Magnistretch

Matrace Magnistretch 9 - doprava ZDARMA

Matrace Magnistretch 9 - doprava ZDARMA
Akční nabídka

MAGNISTRETCH 9 výška: 23 cm nosnost: 150 kg prodloužená záruka na jádro: 12 let  snímatelný...

Vaše cena: 21 990,00 Kč