COLOR policová skříň KOMBI 4A

výška 220 cm

Šatní skříň COLOR KOMBI 4A

šířka: 90 cm

výška: 220 cm

hloubka: 62 cm

Vnitřní uspořádání skříně - ve spodní části jsou tři prosotrné zásuvky, nad kterými jsou police.

PANTY S LTUMENÍM, ZÁSUVKY S DOTAHEM

Odstíny lze mezi sebou libovolně kombinovat, závisí jen na Vaší fantazii a požadavku. Samozřejmostí je i výběr ze 14 úchytek.

Při objednávce prosím vyberte barvu korpusu skříňky z 11 dřevodekorů /pod označením barva/ a barvu předních ploch - dveře a čela zásuvek z 10dřevodekorů a ze sedmi unidekorů /pod označením velikost/.

Pokud chcete mít dveře skříněk kombinované - např. čelo horní zásuvky oranžové, spodní zásuvky bílé- potom tuto specifikaci napište do poznámky k objednávce.

Do poznámky k objednávce napište jednu ze 13 úchytek -A až G nebo postavičku, kterou jste si vybrali.

Stabilitu a pevnost a delší užívaní skříněk zajišťuje horní i spodní díl skříňky v tl. 28mm LTD. Boky a police skříněk jsou z kvalitníLTD o tl.18mm. Pro dlouholeté úžívání je nábytek opatřen pouze ABS hrnami. Nábytek je možné sestavit i bez nožiček.

Vysokou kvalitu a přesnost zpracování v každém detailu zajišťuje použití nejnovějších výrobních postupů s použitím moderní technologie, jako jsou velkoplošné formátovací pily, formátovací pily, CNC strojů, kolíkovacích a olepovacích strojů.

Díky široké škále skříněk je možné vytvořit do každého rozměru pokoje osobitý a na míru šitý dětský pokoj. Pokud nenajdete rozměr, který potřebujete, tak je možné jednotlivé skříňky i upravit dle Vašich požadavků.

Nábytek je dodáván v demontu. Dodací termín 4-6 týdnů.

Zvolte si variantu:

10 264,00 Kč
Please select variants first